Střelecká soutěž „O pohár rektora CZU“ Mělník 2017

          Žáci naší školy byli 21. dubna 2017 na střelecké soutěži velmi úspěšní. Střílel se brokový dvojboj složený z disciplín lovecké kolo a compak sporting. Nejlépe se umístil Jan Matulka(2.A), který  s  41 zásahy zvítězil v kategorii žáků. O třetí místo ve stejné kategorii se rozstřeloval Roman Prokeš(2.A) s Františkem Homolkou(2.A), Roman byl o jeden terč lepší a obsadil tak třetí příčku. Čtvrtý byl tedy František Homolka, pátý Daniel Kaprál(2.B), sedmý Daniel Donda(3.B), devátý Michal Blažek(1.A) a třináctý Matěj Škrleta(1.A). Všichni žáci dobrými výsledky a slušným vystupováním udělali naší škole velice dobré jméno. Kromě střeleckého umění ukázal Daniel Donda i své hudební dovednosti a při zahájení a slavnostním ukončení pomohl trubačům z České zemědělské univerzity.