Sdělení k zakončení školního roku

Sdělení pro žáky 1. – 3. ročníku oboru Lesnictví  a 1. – 2. ročníku oboru Lesní mechanizátor a pro jejich rodiče

Vážení žáci a jejich rodiče,

v tuto chvíli mohu sdělit následující informace o průběhu zbytku letošního školního roku:

  • Výuka prezenční formou ve škole se v letošním školním roce již neuskuteční.
  • Jednáme s Lesy ČR o možnosti, aby žáci 3. ročníku mohli v červnu vykonat 14-denní souvislou individuální praxi. Vzhledem k tomu, že u Lesů ČR ji má domluvena cca polovina všech žáků, bude dohoda s nimi rozhodující pro celkové konání této praxe.
  • Autoškola B i T se možná bude konat pro ty, pro koho nebude problém být v Písku bez možnosti ubytování na domově mládeže. O tomto dáme případně vědět podle možností provozovatelů autoškoly. Kdo nedokončí výcvik do června (příp. v průběhu prázdnin, bude-li to možné), bude v něm pokračovat po návratu do školy na začátku nového školního roku.
  • Osobní věci z domova mládeže si bude možno vyzvednout každý pracovní den od pondělí 4. 5. 2020 mezi 8.00 a 14.00 hod. (vždy ve středu do 18.00) po předchozím ohlášení (min. 1 den předem) na tel. 382 506 100 (mezi 7,30 a 12.00 hod.). Každou hodinu bude vstup na domov mládeže umožněn maximálně 8 žákům.
  • Učňové, kteří si potřebují vyzvednout věci na polesí, ohlásí to společně s oznámením o vyzvednutí věcí z domova mládeže.
  • Závěrečná klasifikace bude provedena podle chystané vyhlášky MŠMT. Podrobnosti budou sděleny, jakmile bude platné znění vyhlášky k dispozici.

 

Srdečně zdravím

Michal Grus

ředitel školy