2.A V POLOČASE

Ano, je tomu přesně tak. „Bez ztráty kytičky“ jsme dokončili druhý ročník, všichni prospěli a jsme v polovině studia. Dokonce máme 6 vyznamenaných, což je dvojnásobek ve srovnání s prvním pololetím. A těch akcí, co jsme od posledního příspěvku absolvovali: odborné exkurze z předmětu botanika do Průhonického parku a Botanické zahrady v Tróji, divadelní představení Frankenstein ve Stavovském divadle, týdenní praxi na Šumavě v Borové Ladě, vybraní jedinci se podívali dokonce do partnerské lesnické školy v Liptovském Hrádku. Za pomoc s úklidem zanedbaného židovského hřbitova jsme měli možnost navštívit komplex Židovského muzea v Praze a s našimi patrony – 4.A, která úspěšně odmaturovala, jsme se rozloučili na tradičním opékání buřtů na Živci. Teď už ale myslíme jen na prázdniny a letní aktivity, školu na dva měsíce vypustíme. I vám, kdo jste nás sledovali, přejeme krásné léto plné sluníčka a pohody.

text: téměř už bývalý třídní učitel Mgr. Milan Vavřík

foto: Martin Faltys, předseda třídy a dokumentarista